SMILY PLAY ŚPIOSZEK SMILUŚ LAMPKA

  • Dodaj recenzję:
  • 4000
  • Producent: Smily Play
  • Dostępność: WYSYŁKA W 24H  (4 szt.)
  • szt.
  • 59,90 zł

SMILY PLAY MIŚ SMILUŚ INTERAKTYWNY LAMPKA 4000

 

NOWOŚĆ Śpioszek Smiluś to przytulanka o delikatnych pastelowych kolorach.

Dzięki tej zabawce Twoje dziecko poznaje:

- Dotyk

- Kolory

- Percepcja słuchowa

Zabawka ma uspokajający wpływ na małe dzieci dzięki delikatnym dźwiękom i szumom oraz subtelnym światełkom. Sprawdzi się doskonale jako pomoc przy usypianiu.

Smiluś wykonany jest z miłych, delikatnych materiałów i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni życia. Ta zabawka jako maskotka stanie się przyjacielem dziecka na następne lata życia. Wykonany z niezwykle miękkiego materiału odtwarza 4 subtelne melodie i szumiące odgłosy natury.

Aby wybrać tryb należy nacisnąć brzuszek zabawki Żeby miś przestał grać i świecić należy ponownie nacisnąć brzuszek. Ma wyłącznik i regulację głośności. Zabawka może być prana po wyjęciu części elektronicznej.

Smiluś ma plastikowy brzuszek, który po naciśnięciu uruchamia melodie, szumy i subtelnie zmieniające się światełka. Osoba dorosła może wyjąć tę część z urządzeniem elektronicznym, aby uprać materiałowe części.

Brzuszek może służyć jako lampka nocna dla bojącego się ciemności dziecka, które przed zaśnięciem lub po obudzenia dotyka brzuszka, włączając lampkę. Po ok. 2,5 min zabawka sama się wyłączy. Można też wyłączyć ją wcześniej przez ponowne dotknięcie brzuszka. Poza tym w module elektronicznym dostępnym dla rodziców jest dwustopniowy przełącznik głośności i wyłącznik.

 

Wymaga 2 baterii typu AA 1,5V. (Dołączono do zestawu).

 

WIEK 0+